Vienmēr svaigs un aktīvs - VAPIANO BLOGS.

Vapiano SEZONAS ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI ir iedvesmojušies no zemes garšām

Lai padarītu izteiksmīgāku katru sezonu, mēs piedāvājam jums īpašo ēdienkarti ar rūpīgi atlasītām sastāvdaļām un receptēm. Rudens un vēsāks laiks ēdienkartē ienes jaunas vēsmas un ēdienus, kas atsvaidzinās jūsu garšas pieredzi Vapiano. Sezonas īpašās ēdienkartes Dalla Terra tēma ir balstīta uz sātīgiem, sildošiem ēdieniem un sastāvdaļām, kas nākušas no zemes. Ēdieni, kas ir vienkārši pagatavoti, tomēr garšīgi.

Iepazīsties ar mūsu jauno picu Bolognese con Carne. Ja Tev garšo pica un Boloņas mērce, tad šis ēdiens Tev noteikti patiks. Pica ar mūsu klasisko Boloņas ragu, mocarellu, sarkanajiem sīpoliem un čili pārslām.

Ēdienkartē ir arī atgriezusies Ķirbju zupa no iepriekšējiem īpašajiem piedāvājumiem, jo ​​to mūsu viesi bija jau īpaši iecienījuši. VEGAN Pumpkin Zuppa- Svaiga ķirbju zupa ar čili eļļu un pētersīļiem.

Vista un sēnes krēmveida pastā no sezonālo ēdienu klāsta- Pasta Chicken Alfredo. Šajā gardajā pastā izgaršosi ne tikai vistas gaļu un sēnes, bet arī balzamiko sīpolus, ķiplokus, muskatriekstu, pētersīļus un itāļu cieto sieru.

Apskati visus mūsu Dalla Terra sezonas īpašos piedāvājumus un atrodi savu nākamo iecienītāko. Sezonas ēdienkarti atradīsi ŠEIT.