Vienmēr svaigs un aktīvs - VAPIANO BLOGS.

Vapiano VASARAS īpašos piedāvājumus iedvesmojuši svaigi un saulē kaltēti tomāti

Lai padarītu krāšņāku katru sezonu, mēs piedāvājam jums Īpašo ēdienkarti ar rūpīgi atlasītām sastāvdaļām un receptēm. Saulainās dienas ienes ēdienkartē jaunus spilgtus ēdienus, kas ir lieliski piemēroti vasarai un atsvaidzinās jūsu garšas pieredzi Vapiano.

Vasaras īpašā ēdienkarte Festa del Pomodoro ir viss par un ap tomātiem, jo lielākā daļa no tiem satur svaigus vai saulē kaltētus tomātus, kas lieliski iederas saulainā laikā. No jaunajiem īpašajiem piedāvājumiem jūs atradīsiet antipasti, turklāt ar šo maltīti būs ērti dalīties, veģetāro pastu ar svaigu avokado un picu ar garnelēm un ķiplokiem, pikanto salami un, protams, mājās gatavotu tomātu mērci.

Ļaujiet mums iepazīstināt Jūs ar JAUNO Pasta Avocado e Pomodoro no vasaras īpašā piedāvājuma. Tomātīga un ar veselīgiem avokado – superīga kombinācija saulainām dienām. Pasta Avocado e Pomodoro ir ar saulē kaltētu tomātu un krējuma mērci, balzamiko sīpoliem, čili, ķiršu tomātiem, rukolu, ciedru riekstiem un avokado.

Burrata siers TAGAD ieskandina vasaras īpašo piedāvājumu kā jauns ēdiens – Burrata Antipasto. Vēljoprojām elegants un garšīgāks kā jebkad. Krēmīgs siers Burrata, pasniegts ar apceptiem ķiršu tomātiem, sarkanās paprikas mērci, čili un rukolu. Perfekti piemērots kā uzkoda vai baudāms atsevišķi.

Un kaut kas interesants picas mīļotājiem – Pizza Gamberetti E Salami mūsu jaunajā vasaras īpašājā ēdienkartē. Tas ir perfekts ēdiens picas faniem, kuri mīl aso salami un garneles kopā uz vienas picas. Kopā šīs sastāvdaļas veido perfektu kombināciju. Uz Pizza Gamberetti E Salami Jūs atradīsiet tomātu mērci, mocarellu, pikanto salami, garneles ar ķiplokiem, marinētus tomātus un baziliku.  Vērts izmēģināt!

Apskatiet visus jaunumus mūsu ēdienkartē.