Laipni lūdzam Vapiano – Svaiguma mājvietā!

Mēs esam itāļu stila ikdienas restorānu ķēde, kuras ēdienkartes pamatā ir autentiski un vienkārši ēdieni no Itālijas – mēs gatavojam picas, pastas, salātus, itāļu uzkodas un desertus. Ir pieejami arī vairāki vegānu un veģetāriešu ēdieni – te ir ēdieni visām gaumēm. Vapiano pievērš īpašu uzmanību neapstrādāto produktu svaigumam un kvalitātei. Tāpēc mūsu sauklis ir “Vapiano – svaiguma mājvieta”. Vapiano ir izcila vieta ātrām pusdienām, pēcpusdienas pauzei vai patīkamam vakaram ģimenes un draugu lokā.

Mēs cenšamies uzburt un radīt Itālijas sajūtu tepat Rīgā – Origo un Rīga Plaza. Kopumā Vapiano restorāni atrodami 5 kontinentos un 33 valstīs. Šodien vairāk kā 230 restorāni visā pasaulē.

Vapiano Latvija ir daļa no Apollo grupas, kas ir lielākie izklaides industrijas pārstāvji Baltijā. Apollo grupā ietilpst mājīgas Apollo grāmatnīcas, moderns Apollo Kino, atspirdzinošais Blender sulu bārs, Ice-Cafe saldējuma bārs, vienmēr svaigais Vapiano, populārā atrās ēdināšanas ķēde KFC, izklaidējošais O’Learys un Apollo boulings.

Va Piano – nesteidzies!

Esi Tu pats!

Vapiano mēs novērtējam ikvienu – esi Tu pats! Mēs iestājamies par vienlīdzību neatkarīgi no ādas krāsas, reliģijas vai sociālā statusa. Ja Tev patīk dzīve un pasta, tad Tev jau piemīt viss nepieciešamais.

Pievienojies mums. Tev tas patiks

Elastīgi grafiki

Saki mums, cik daudz esi gatavs strādāt. Darbu Vapiano vari apvienot ar studijām kā arī veltīt pietiekami daudz laika ģimenei.

Izaugsme

Mūsu mentori palīdzēs Tev augt! Sasniedz savus sapņus!

Komandas pasākumi

Vapiano saime kopā svin visas uzvaras!

Ēdiens

Kā Vapiano darbinieks Tu saņemsi 50% atlaidi katru dienu visai ēdienkartei, savukārt Tavās darba dienās pusdienas uzsaucam.

Rīta kopā būšana

Iedzeram kafiju! Mēs katru rītu pulcējamies uz tikšanos, iedzeram kafiju, pārrunājam gaidāmo dienu un dalāmies idejās, kā darboties kā komandai.

Jauni draugi

Vapiano ir fantastiska vieta, kur iepazīties ar lieliskiem cilvēkiem no visas pasaules.

Saime

Mēs lepojamies ar mūsu daudzveidīgo Vapiano saimi un nosodām diskriminējošu uzvedību ādas krāsas, dzimuma, ģimenes stāvokļa vai jebkura cita iemesla dēļ.

Ēdiens

Vienmēr svaigs un ar mīlestību gatavots! Rūpīgi atlasītas sastāvdaļas un pašu gatavota pasta ļauj mums garantēt bezkompromisu kvalitāti.

Interjers

Mājīgs interjera dizains, kurā pavadīt laiku kopā ar draugiem un ģimeni.

Komunikācija

Mēs izturamies pret saviem viesiem kā pret saviem labiem draugiem, kurus vienmēr gaidīsim ciemos vēlreiz.

Pieredze

Katra diena Vapiano ir interesanta, daudzpusīga un attīstoša, jo mūsu mērķis ir sniegt Tev jaunas zināšanas un aizraujošu pieredzi!

Pavārs

Ja Tevi aizrauj gatavošana vai vēlies iemācīties gatavot, tad pavāra amats Tev būs lieliski piemērots. Mums ir lieliski mentori, elastīgs grafiks, motivējoša bonusu sistēma un garšīgas receptes, kuras Tu beigu beigās zināsi no galvas.

Klientu apkalpošanas darbinieks

Vai Tev patīk sarunāties ar cilvēkiem un būt pirmajai sejai, ko viesi redz, apmeklējot Vapiano?

Iespējams, vēlies klientu apkalpošanas darbinieka amatu, kurā Tev būs dažādas izaicinošas un interesantas situācijas, ar kurām bez problēmām tiksi galā ar savu pozitīvo attieksmi.

Tu esi kā superzvaigzne, kas ir vērtīgs papildinājums mūsu ambiciozajai komandai.

Trauku mazgātājs

Katra restorāna aizkulisēs ir uzticams un perfekti organizēts trauku mazgātājs. Tu vari atbalstīt pavārus viņu ikdienas darbā un kļūt par nozīmīgu komandas sastāvdaļu. Pie mums Tu atradīsi stabilu darba vietu un patīkamu komandas garu.

Maiņas vadītājs

Vai Tu esi apņēmīgs, saskati detaļas un esi sistēmiskuma cienītājs? Kā maiņas vadītājs, Tu varētu būt mūsu komandas paraugs un motivētājs. Vai vari sevi iztēloties vadot savu komandu uz izcilību? Ja tas izklausās labi, tad Tev jau ir viss, kas nepieciešams.
Play Video