GARDI UN GATAVOTI TIEŠI TEV!

Īpaši piedāvājumi

VAPIANO TAKE AWAY ar 10% ATLAIDI

06.04-30.04.2021

Vai tu atradi ko garšīgu? Zvani uz restorānu un veic pasūtījumu. Saņem savu pasūtījumu Vapiano restorānā un saņem 10% atlaidi pasūtījumam.

Īpašais piedāvājums aplikācijā Wolt

08.04-17.04.2021

Pasūtiet Vapiano pastu Boloņas mērcē no Wolt par īpaši labu cenu – 5,90 € un baudiet gardu atpūtu Itālijā, nepametot mājas.

Ar Bolt Food visai ēdinekartei atlaide -30%

15.04-18.04.2021

Vai trūkst ideju, ko šodien pagatavot? Neraizējies par to. Mūsu bagātīgajā ēdienkartē atradīsi itāļu virtuves salātus, pastas, picas un arī desertus. 

Šobrīd aplikācijā Bolt Food visai ēdienkartei -30% atlaide.

Galvenie piedāvājumi

Vapiano dāvanu karte 5€

Vienmēr bagāta ar svaigiem un (gardiem) piedzīvojumiem.

Dāvanu karte ir derīga 6 mēnešus. Ar dāvanu karti iespējams norēķināties ieturot maltīti uz vietas vai pasūtot no restorāna līdzņemšanai. Dāvanu karti nav iespējams atgriezt, izmantot daļēji vai apmainīt pret naudu. Norēķinoties ar dāvanu karti par pasūtījumu, kura summa ir mazāka par pasūtījuma summu, cenas starpība netiek kompensēta. Ja pirkuma summa pārsniedz dāvanu kartes vērtību, ir jāpiemaksā ar bankas karti vai skaidrā naudā. 

Vapiano_voucher

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu Jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk informācijas.