Vienmēr svaigs un aktīvs - VAPIANO BLOGS.

Īpašo ēdienu tematika LA PRIMAVERA Vapiano ēdienkartē ir atnesusi īstas PAVASARA vēsmas

Maģiskais vārds JAUNAJAI pavasara īpašajai ēdienkartei ir La Primavera, tulkojot no itāļu valodas – pavasaris. Un tas ir tieši tas, par ko ir šie ēdieni – inovatīvi, svaigi un ar daudz zaļumiem. Ēdienkartē atradīsiet divas jaunas pavasara pastas un picas, gardu, krēmīgu zupu, uzkodas ar kurām dalīties un, protams, desertu, kurā jūtamas citrusīgas garšas.

Iepazīstinām Jūs ar mūsu uzlecošo zvaigzni INSALATA PRIMAVERA, kas vistiešākajā nozīmē sašūpo mūsu īpašo ēdienkarti. Tie ir izcili pavasara salāti – svaigi, kraukšķīgi un ar avokado, kas vienkārši izkūst Tev mutē.

Vai šī BURRATA DELICATA – īsts sapnis visiem tiem, kas mīl sieru. Eleganta uzkoda ar veselu sieru “Burrata”, artišoku pesto, bazilika pesto, tomātiem un baziliku. Izcila Itālijas garšu kombinācija, kas būs piemērota gan kā uzkoda, gan pamatēdiens.

Kā pavasara zieds – LO STRAPPO no La Primavera īpašās ēdienkartes. Tā ir pica ar kuru viegli dalīties – ar Vapiano pašu gatavoto tomātu mērci, sieru mocarella, pasniegta ar gardu mērcīti. Šo picu iespējams pasūtīt arī ar pepperoni, lai to padarītu vēl gardāku. Izcili piemērota kā uzkoda, pamatēdiens, vai, lai ar to dalītos ar draugiem.

JAUNS deserts WHITE CHOCOLATE & LEMON CHEESECAKE no pavasara īpašajiem ēdieniem ir lielisks gardums citrusīgu un nedaudz skābāku desertu piekritējiem. Šī baltās šokolādes siera kūka, kas noklāta ar citronu biezpienu, tiek svaigi gatavota katru dienu tieši TEV. Tāpat kā visi mūsu deserti.

Ja ilgojies pēc kā svaiga un pavasarīga, tad La Primavera īpašie ēdieni ir tas, kas Tev nepieciešams. Šo ēdienu garšu kombinācijas ir rūpīgi izvēlētas, lai Jums atgādinātu par Itālijas vēsmām. Izbaudi mūsu pavasara īpašo ēdienu ceļojumu!

Apskatiet visus jaunumus mūsu ēdienkartē.