Vienmēr svaigs un aktīvs - VAPIANO BLOGS.

Atklāj Vapiano: ceļvedis pastu, picu un mierīgu noskaņu pasaulē

Vapiano viesi

Laipni lūdzam Vapiano, kur starp Origo tirdzniecības centra rosīgo enerģiju rodama vieta mierīgai maltītei un patīkamai atpūtai. Iecienīts galamērķis, kur baudīt garšīgu itāļu virtuvi, estētisku interjeru un mierīgu noskaņu. Šī iepirkšanās centra dinamiskajā atmosfērā Vapiano aicina Tevi doties kulinārijas ceļojumā, kas piepildīts ar burvīgu, rokām gatavotu pastu, kraukšķīgu picu un bagātīgu mērču aromātu.

Izveido savu kulinārijas pieredzi

Vapiano pasaule ir Tava pastas bļoda! Jo pasta ir mūsu darbības pamatā. Jau no ierašanās brīža Tevi sagaida vilinošs iespēju klāsts. Izvēlies savu no 8 dažādām svaigas pastas formām, daudzveidīgo picu klāsta un garšīgiem salātiem, kas tiek viss svaigs gatavots uz vietas. Neatkarīgi no tā, vai vēlies klasisku Boloņas spaghetti vai netradicionālāku izvēli kā Carbonara pasta ar auksti kūpinātu lasi, Vapiano ir kaut kas, kas apmierinās ikkatra vēlmi.

Vapiano interjers

Kur komforts satiekas ar garšu

Aizmirsti par saspīlētu atmosfēru — Vapiano raksturo ikdienišķs komforts un patiesa viesmīlība. Ieejot Vapiano, atstāj savas rūpes aiz durvīm. Atrodi piemērotu vietu, kur satikties ar draugiem, vai iekārtojies produktīvam darba cēlienam, izmantojot bezmaksas Wi-Fi. Mūsu plašais, skaisti iekārtotais restorāns nodrošina fonu jebkurai situācijai neatkarīgi no tā, vai tā ir ātra maltīte starp iepirkšanos vai nesteidzīga pasēdēšana ar mīļajiem. Sarunājies ar draugiem, baudot ēdienus, palutini savu ģimeni ar gardām vakariņām, iepriecini mazos ar bērnu ēdienkarti un bērnu stūrīti vai vienkārši atpūties, malkojot glāzi vīna pēc garas dienas.

Priekšrocības katram

Kā Vapiano viesim Tev tiek piedāvātas dažādas priekšrocības, kas paredzētas, lai uzlabotu Tavu maltītes pieredzi. Studenti var izmantot mūsu īpašo studentu piedāvājumu, kā arī saņemt atlaidi, ēdienkartei, uzrādot studenta vai skolēna apliecību, savukārt pusdienlaika apmeklētāji var baudīt mūsu pusdienu piedāvājumus par draudzīgākam cenām. Tāpat mūsu regulārie viesi aizrautīgi krāj zīmodziņus, lai saņemtu katru 8. ēdienu par velti! Neaizmirsīsim par mūsu digitālo pasūtīšanas sistēmu —skenē galdiņa QR kodu, lai veiktu pasūtījumu tiešsaistē, un padari maltīti Vapiano tikpat ērtu, cik garšīgu. Šie un citi labumi Tevi sagaida Vapiano!

Jautri fakti un aizraujoši skaitļi

Vai zināji, ka Vapiano nav tikai restorāns — tā ir filozofija? Mūsu nosaukums ir tapis, iedvesmojoties no sena itāļu sakāmvārda “Chi va piano, va sano e va lontano” jeb “Uzvar tas, kurš iet lēni un vienmērīgi”, atspoguļojot mūsu apņemšanos radīt vieglu un relaksējošu noskaņu un pieeju dzīvei, tādēļ šeit Tu atradīsi ne tikai lielisku ēdienu, bet arī līdzīgi domājošu cilvēku kopienu, kas novērtē labu laika pavadīšanu, lieliskas garšas un prieku par kopīgu pieredzi.

Vapiano ceļojums sākās Hamburgā, Vācijā, 2002. gada 22. oktobrī, un kopš tā laika tas ir paplašinājies līdz vairāk nekā 134 restorāniem 25 valstīs, tostarp Latvijā, Austrijā, Austrālijā un citās valstīs. Būtībā, lai kur Tu arī dotos, ar gandrīz vai garantiju iegūsi izcilu Vapiano pastas bļodu.

Pagājušajā gadā Vapiano restorāni Latvijā pārdeva iespaidīgus 51 710 pastas ēdienus, no kuriem populārākā izvēle bija Pasta Carbonara ar 6574 pārdotām porcijām. Šķiet, ka latvieši mīl Pasta Carbonara!

Un vai Tu varētu iedomāties, ka Vapiano Berlīnē uzstādīja jaunu Ginesa pasaules rekordu? Pareizi! Starptautiskajā skūpstīšanās dienā (2023. gada 6. jūlijā) 463 pāri, tostarp dažas pazīstamas personības uzstādīja pasaules rekordu itāļu skūpstā. Lūk, tā ir mīlestība!

Pievienojies mums Vapiano

Tātad, ko Tu vēl gaidi? Neatkarīgi no tā, vai vēlies omulīgas vakariņas ar mīļajiem, kādu gardumu starp iepirkšanos vai ģimenei draudzīgu maltīti ar bērnu stūrīti un ēdienkarti, Vapiano aicina jūs izbaudīt itāļu virtuves prieku relaksējošā un viesmīlīgā gaisotnē. “Mangia bene, ridi spesso, ama molto!” “Ēd labi, smejies bieži, mīli daudz” — Vapiano tas nav tikai teiciens; tas ir dzīvesveids.

Iepazīsti ne tikai mūsu filozofiju, bet arī fantastisko ēdienkarti. To vari aplūkot ŠEIT.