Vienmēr svaigs un aktīvs - VAPIANO BLOGS.

Vapiano Origo vadītāja Amanda Žuhovska: “Nekad nedomā, ka Tu kaut ko nespēj!”

Pirmo reizi Amanda Vapiano apmeklēja Nīderlandē. Viņa bija patīkami pārsteigta par burvīgo atmosfēru un gardo ēdienu. Uz brīdi viņa nodomāja par to, kā būtu strādāt tādā vietā, kā Vapiano, tobrīd gan neaptverot to, ka vismazākās domas zemapziņā var piepildīties. 

Lūdzu pastāsti par sevi un ko Tu dari Vapiano?

Mani sauc Amanda un man ir tas gods strādāt par restorāna vadītāju Latvijas pirmajā Vapiano restorānā. Es strādāju Vapiano kopš 2020. gada Jūnija, un pirmos piecus savas Vapiano karjeras mēnešus es pavadīju apmācībās Tallinā, kur ieguvu vislabāko pieredzi Vapiano virtuves un apkalpošanas darbos, kā arī ieguvu praksi Vapiano restorāna vadītājas amatam. Brīvajā laikā man patīk izbaudīt laiku pie dabas ar saviem mīļajiem, kā arī ik pa laikam mācīties kādu jaunu sporta veidu, kurā tieku nejauši ievilkta. 

Kapēc Tu izvēlējies uzsākt darbu Vapiano?

Šis īstenībā ir diegan interesants stāsts sākot jau par to, kā es iepazinos ar Vapiano. Marta sākumā es aizbraucu ceļojumā uz Nīderlandi un mani draugi vēlējās man parādīt interesantu un jaunu vakariņu vietu, kurā nekad nebiju bijusi. Mēs aizgājām vakariņās uz Vapiano. Es un mani draugi ļoti iemīlējām Vapiano atmosfēru un burvīgo ēdienu. Tā nu pagāja laiks un jūnija sākumā sāku meklēt jaunus piedzīvojumus, kā rezultātā uzdūros uz Vapiano darba sludinājumu. No sākuma mans lielākais prieks bija par to, ka Vapiano jau pavisam drīz būs arī Latvijā, bet drīz vien es sapratu, ka vēlos būt daļa no tā. Šobrīd es esmu lepna sevi saukt par Vapianisti- tā mēs, Vapiano darbinieki, sevi dēvējam.

Kas Tev visvairāk patīk Vapiano? 

Gards ēdiens un burvīgā restorāna atmosfēra, viennozīmīgi! Kā jau minēju, tās bija lietas, kas man lika iemīlēt Vapiano no sākuma, tās ir nemainīgas joprojām. Kā arī tas, ka šobrīd es ne tikai to vairs baudu, bet arī veidoju un esmu liela daļa no tā.

“Vēl man patīk teikt- Viss notiks, kā tam būs jānotiek.” Amanda Žuhovska

Kāds ir Tavs dzīves moto?

Nekad nedomā, ka Tu kaut ko nespēj. Ja ir iespēja- izmanto to, pat, ja liekas, ka nevarēsi. Mēģini un dari, atpakaļ ceļa vairs nebūs un nāksies atrast risinājumu. Vēl man patīk teikt- Viss notiks, kā tam būs jānotiek. 

Kas Tevi dara laimīgu?

Laimīgi cilvēki. Ļoti patīk redzēt smaidošus cilvēkus, kuri izbauda dzīvi. Tas neļauj ikdienas steigā arī man par to aizmirst. 

Vai Tu esi jau piedzīvojusi kaut ko smieklīgu vai atmiņā paliekošo strādājot Vapiano?

Katra diena ar manu komandu ir smiekliem un atmiņām pilna, bet paši smieklīgākie brīži parasti ir sastopami Picas stacijā. Atceros savu pirmo patstāvīgo maiņu picas stacijā vel esot apmācībās Tallinā. Es biju nedaudz sabijusies, jo nebiju tur strādājusi pārāk ilgi, bet es biju kopā ar savu kolēģi, tapēc nodomāju, ka viss būs kārtībā. Taisot vienu pasūtijumu es pamanijos apmest picu krāsnī otrādāk, kā rezultātā radās daudz dūmi un klients, kura pica tā bija sāka smīkņāt un ļoti jauki mūs atbalstija šajā situācijā. Tas viss kopā radīja smieklus visā virtuvē un noteikti uzlaboja mūsu dienu.