Paldies, Tava recepte ir reģistrēta.Dāvinām Vapiano slepeno kodu: VAPIANO20, ar kuru varēsiet saņemt -20% atlaidi nākamajam pasūtījumam Vapiano. Pasūtot pašapkalpošanās mobilajā aplikācijā, pirms norēķināšanās atlaides koda lodziņā jāievada norādītais kods. Kods ir derīgs līdz 25.10.22.

VAPIANO PATĒRĒTĀJU SPĒLES NOTEIKUMI

Patērētāju spēles organizators ir Piano Origo SIA, turpmāk - organizators.

Piano Origo SIA
Dzelzavas iela 120G
Rīga, LV-1021
Reg.No 40203241664
VAT LV40203241664

Patērētāju spēlē piedalās ikviens, kurš reģistrē savu pastas recepti https://vapiano.lv/pasta/ Žūrija finālam un publiskajam balsojumam atlasīs 10 pastas receptes, no kurām uzvarējusī, gadu atradīsies Vapiano ēdienkartē. Balvas saņem recepšu veidotāji, finālisti, uzvarētāji un balsotāji.
1. Vapiano patērētāju spēle norisināsies visos Vapiano restorānos laika posmā no 19.09.2022 līdz 6.11.2022.
2. Akcijas organizators ir Piano Origo SIA, turpmāk organizators.
3. Akcijas noteikumi publicēti mājaslapā https://vapiano.lv/pasta/
4. Kampaņas laikā pieejamas balvas:
Pastas spēles finālisti: Vapiano dāvanu karte (vērtība 30 eiro)
Pastas spēles uzvarētājam: Vapiano dāvanu karte (200 €)
Visiem balsošanas dalībniekiem: Atlaides kods -20% nākamajam pasūtījumam Vapiano.
5. Viena persona var iesniegt vienu pastas recepti.
6. Viena persona var balsot vienu reizi un izvēlēties vienu recepti, par kuru balsot.
7. Kampaņas dalībnieku skaits nav ierobežots.
8. Personas, kas iesniedz pastas recepti vai balso, piekrīt, ka organizators nodos akcijas uzvarētāju rekvizītus nepieciešamajiem kontaktiem, lai sazinātos ar uzvarētājiem.
9. Privātuma politiku var atrast šeit: https://vapiano.lv/privatuma-politika/
10. SIA Piano Origo ir atbildīgais patērētāju spēles laikā savākto personas datu apstrādātājs.
11. Uzvarētāja dati (vārds un uzvarētāja pasta) tiks publicēti Vapiano mājaslapā, sociālajos tīklos un restorānā (ēdienkartē); ar balvas piešķiršanu un izveidoto balvu saistītie attēli bez laika un teritorijas ierobežojuma var tikt izmantoti organizatora medijos.
12. Ar uzvarētāju sazināsies, izmantojot organizatoram norādīto kontaktinformāciju.
13. Balvas netiek izmaksātas skaidrā naudā vai apmainītas pret citām balvām. Akcijas rīkotājs uzņemas atbildību par visu ar laimestu saistīto likumā noteikto nodokļu samaksu.
14. Kampaņā nedrīkst piedalīties akcijas organizators un akcijā iesaistītās personas.
15. Akcijas noteikumu neievērošanas vai akcijas dalībnieku sniegto nepatiesu vai neprecīzu datu gadījumā akcijas organizators nav atbildīgs par dalībnieku izslēgšanu no akcijas un balvas neizsniegšanu.
16. Visi ar kampaņu saistītie strīdi tiks risināti saskaņā ar Latvijas likumiem.
17. Nepārvaramas varas gadījumā Rīkotājam ir tiesības vienpusēji atcelt patērētāja spēli, par to paziņojot mājaslapā www.vapiano.lv
18. Visas pretenzijas, kas saistītas ar akcijas organizēšanu un/vai izpildi, ir jānosūta rakstiski Akcijas rīkotājam: info@vapiano.lv
18.1. Uz saņemtajām sūdzībām tiks atbildēts 3 darba dienu laikā.
19. Papildu informāciju par akciju var iegūt pa e-pastu: info@vapiano.lv
20. Saistībā ar patērētāju spēli, ja uzvarēsiet, mēs publicēsim Jūsu personas datus patērētāja spēles publicēšanas vietā un nepieciešamības gadījumā mūsu sadarbības partnerim. Mēs varam nodot jūsu datus citām pusēm, ja tas ir nepieciešams mūsu tiesību aizsardzībai (piemēram, tiesām, parādu piedzinējiem. Gadījumā, ja piekritāt saņemt Vapiano labākos piedāvājumus, mēs varam nosūtīt jums mārketinga paziņojumus pa e-pastu, kura laikā mēs apstrādājam Jūsu vārdu un e-pasta adresi). Piekrišanas termiņš nebeidzas. Gadījumā, ja vairs nevēlaties saņemt mārketinga paziņojumus, varat nosūtīt atteikšanās pieprasījumu uz info@vapiano.lv

Ja Tava izvēlētā pasta uzvarēs, tā iekļūs Vapiano ēdienkartē. Radi savu sapņu pastu: izvēlies pastas veidu, olbaltumvielu sastāvdaļas, dārzeņus un pievieno pastai savas slepenās īpašās sastāvdaļas. Profesionālu pavāru žūrija atlasīs desmit pastas, kas iekļūs finālistu sastāvā, savukārt uzvarētāju noteiks publiskā balsojumā. Papildus godam un slavai uzvarētājs saņems €200 Vapiano maltīšu budžetu. Tā būs arī dāvana visiem finālistiem.

Pastas receptes var pievienot līdz 02.10, desmit finālistus izvēlēsies 04.10. Un tagad ķeramies pie gatavošanas!

IZVĒLIES 1 pastas veidu
IZVĒLIES PROTEĪNUS (max 3)
IZVĒLIES DĀRZEŅUS (max 5)
IZVĒLIES MĒRCI (max 2)
TAVAS SLEPENĀS SASTĀVDAĻAS (max 3)