Ļaujies sievišķīgai elegancei

Vapiano Ladies Night!

10.11 VAPIANO ORIGO 19:00

Pirmo reizi Vapiano Latvijā

Piedzīvo lielisku dāmu vakaru ar labu ēdienu, dzīvo mūziku un pārsteigumiem Vapiano Origo 10. novembrī pulksten 19:00-21:30! 🌟 Svinēsim sieviešu kopā būšanu kulinārijas, mūzikas un pārsteigumu pasaulē.

Sagatavojies brīnišķīgam kulinārijas piedzīvojumam ar mūsu īpašo ēdienkarti.

Pacelsim glāzi dzirkstoša welcome dzēriena, atklājot neaizmirstamo vakaru. Brīnišķīgais vokāls Filipo Pozza aizraus Tavu sirdi gan ar mūsdienu iemīļotajām dziesmām, gan nemainīgo pop klasiku. Visa vakara labākos mirkļus iemūžinās fotogrāfs, un bildes pēc pasākuma būs pieejamas Vapiano Latvija Facebook lapā.

Vakara gaitā Tevi vēl sagaida: Lielisks dāvanu maisiņš, kas piepildīts ar apburošiem pārsteigumiem; aizraujoša svētku atmosfēra; Iespēja izlozē laimēt balvu.

Turklāt ir kas īpsšs - Tava 24 € biļete ietver dāsnu 12 € maltītes budžetu, ko tērēt gardiem Vapiano ēdieniem un dzērieniem, padarot šo vakaru par svētkiem.

Nodrošini savu vietu jau tagad, jo sēdvietu skaits ir ierobežots! Ja iespējams, agrās rezervācijas veicējus izvietojam pie atsevišķiem galdiņiem, taču, lūdzu, ņem vērā, ka, iespējams, dalīsi galdiņu ar citiem jaukiem viesiem, papildinot vakara prieku.

ATBALSTA