Vienmēr svaigs un aktīvs - VAPIANO BLOGS.

Pagatavots atbilstoši jūsu gaumei un netālu no jums

Vai Funghi picā izmanto svaigas sēnes? Vai picas mīkla tiešām ir pašgatavota? Vai aromātiskās garšvielas mērcē tiešām ir no svaigiem garšaugiem nevis no garšas pastiprinātājiem?

Vapiano restorānos nevienam nerodas šādi jautājumi. Mūsu pavāri katru dienu gatavo svaigu ēdienu.

“Vai, lūdzu, varat izmantot mazāk ķiploku vai čili?” “Vai manai picai var pievienot vairāk salami desas?” “Vai manā Karbonaras mērcē varat izmantot baziliku nevis pētersīļus?” Mūsu atbilde uz visām šīm prasībām: jā, varam! Mēs vēlamies, lai mūsu viesi jūtas nozīmīgi. Jūs izlemjat, ko vēlaties redzēt uz sava šķīvja. Vairāk čili? Labi. Vairāk ķiploku? Nekādu problēmu. Vienkārši palūdziet to pie kases.

Tikko pagatavots, tieši jums.

Vapiano pamatā ir cieņa pret autentisku, labu un īpaši svaigu ēdienu. Vapiano ēdienkartē parādās klasiski un iecienīti ēdieni, kā arī jaunas tradicionālu recepšu versijas. Vapiano piedāvā apmeklētājiem svaigākās picas, pastas, itāļu uzkodas un salātus.

Vapiano atrodas pilsētas centrā, Origo, tāpēc tā ir ideāla vieta izklaidei pēc darba un nedēļās nogalēs, svinībām un vienkārši ātrām pusdienām ārpus biroja.

Mēs zinām, ka latviešiem patīk atpūsties draugu lokā, tāpēc ar nepacietību gaidām, kad varēsim jūs sagaidīt restorānā, lai jūs izbaudītu visu, ko Vapiano var sniegt. Izbaudiet svaigāko itāļu ēdienu pavisam netālu no jums.

Vapiano līdzņemšanai – vakariņojiet tur, kur jūtaties ērti. Ja nevarat paēst restorānā, droši paņemiet restorānā gatavoto ēdienu sev līdzi.

Vai zinājāt, ka Vapiano līdzņemšanas ēdiena kastītes ir vairākkārt izmantojamas un kļuvušas iecienītas daudzos mājokļos?

Vairākkārt izmantojama kastīte ikdienas lietām.
Vairākkārt izmantojama kastīte ikdienas lietām.