Vienmēr svaigs un aktīvs - VAPIANO BLOGS.

No jaunas, entuziastiskas “Olīvas” par pārliecinātu “Superzvaigzni”

Restorāni Vapiano visā Baltijā un Somijā ir daļa no Igaunijas uzņēmuma Apollo Grupa, kas nepārtraukti paplašinās un ir vislielākais izklaides uzņēmums Baltijā. Tāpēc ikviens Vapiano darbinieks saņem superīgas atlaides visos Apollo Grupas uzņēmumos: Vapiano, CHI, KFC, O’Learys, un Apollo kino.

Pateicoties tam, ka mēs nepārtraukti attīstāmies un paplašināmies, mēs piedāvājam lieliskas iespējas ambicioziem cilvēkiem. Vapiano mūsdienīgi domājošā ģimene vienmēr palīdz katram komandas biedram sasniegt savus mērķus, un, kamēr tas ir procesā, ikviens sev var pateikt – mēs novērtējam dažādas personības un ticam, ka tas padara mūsu darba dienas daudz interesantākas un krāšņākas. Kā mēs paši sakām: “Tu vari būt jebkas, un kļūt par jebko, ko vien vēlies.”

Vapiano family

“Chi va piano, va sano e va lontano”: Pēc Itāļu sakāmvārda, “Ja Tu uztversi dzīvi vieglāk, neiespringstot, Tu to nodzīvosi daudz veselīgāk un ilgāk.” Un tieši šī ir attieksme pēc kādas mēs vadāmies Vapiano – gan mūsu viesi, gan mūsu darbinieki – Vapianisti.

Mūsu Vapianisti ir tie, kuriem varam pateikties par to, kāds Vapiano ir šodien. Mēs esam lepni par mūsu izcilo Vapiano komandu, kura savu darbu dara ar mīlestību. No lieliska ēdiena, līdz neaizmirstamām atmiņām – tas ir komandas ieguldītais darbs un gars, kas veido Vapiano gaišo atmosfēru, kā arī padara mūsu viesu apmeklējumus tik neaizmirstamus.

Mēs vienmēr meklējam entuziasma un kaisles pilnus cilvēkus, kuri parūpēsies par mūsu viesiem. Cilvēki, kuri vēlas attīstīt savu talantu – to izmantot tālākam mērķim, lai palīdzētu attīstīties Vapiano kā zīmolam kopumā, liekot viesiem iemīlēt mūsu dzīvesveidu.

Mūsu Vapianistiem mēs piedāvājam plašas izaugsmes iespējas un atbalstu dažādākajās darba pozīcijās un viņu individuālajos karjeras ceļos. No pavāra pastas stacijā, līdz bārmenim, un pat restorāna vadītājam – mēs piedāvājam daudz un dažādas darba pozīcijas, kā arī karjeras iespējas.

Kas ir Olīva, Vapianists, Zvaigzne vai Superzvaigzne, un kāda ir to atšķirība?

Tiklīdz esam atraduši entuziasma pilnu komandas biedru, viņš vienmēr saņems pilnu apmācības kursu no pieredzējušākiem Vapianistiem. Apmācību periodā, kad mūsu jaunā, uzlecošā zvaigzne ir sava mentora paspārnē, pie krūtīm tā nēsā sarkanu nozīmīti ar uzrakstu “Vapianists apmācībās”, kas nozīmē to, ka norisinās apmācībās un, iespējams, viņš vēl nav gatavs atbildēt uz visiem mūsu viesu interesantajiem jautājumiem.

No “Vapianista apmācībās”, Tu izaugsi līdz “Olīvai”, kura jau strādā patstāvīgi, bet kura vēl nav pabeigusi sertifikācijas procesu savā stacijā.

No “Olīvas” Tu vari kļūt par Vapianistu, kurš ir sertificēts savā stacijā, un to pilnībā pārzin.

No Vapianista par Zvaigzni, kura pārzin vismaz 3 stacijas, un zin visas maģiskās Vapiano ēdienu receptes, pat ar aizvērtām acīm.

Un, visbeidzot, no Zvaigznes par īstu Superzvaigzni, kura zin pilnīgi visu par un ap Vapiano, un ir kā mūsu zīmola vēstnieks. Tu viņu vari redzēt visas stacijās, jo viņš tiešām ir kā superzvaigzne – talantīgs un mirdz kā īsta zvaigzne.

No jaunas, entuziasma pilnas Olīvas par pārliecības pilnu superzvaigzni – izklausās diezgan forši, vai ne?

Ja viss, ko nu pat izlasīji Tev šķiet aizraujošs un rada Tevī prieku, tad mums tev ir kas sakāms: “Paņem nākotni savās rokās un sper pirmo soli veiksmīgai karjerai. Mēs jau Tevi gaidām!”

Uzzināt par mums ko vairāk un pieteikties kādai no vakancēm vari šeit!