Vienmēr svaigs un aktīvs - VAPIANO BLOGS.

JAUNIE, ĪPAŠIE ĒDIENI ar jūras veltēm ir klāt

Viens no aizraujošākajiem pārsteigumiem Vapiano ēdienkartē ir īpašie ēdieni, kuri šoreiz aizvedīs Jūs pie negaidītām kombinācijām un jaunas garšu pieredzes. Šoreiz maģiskais atslēgas vārds ir jūras veltes, kas ir ļoti iemīļotas itāļu virtuvē, un ne bez iemesla. Jūras veltes ēdieniem piešķir dažādas garšas un tekstūru, padara ēdienu krāsaināku. Ēdieni, kuru kombinācijā ir gaļa un jūras veltes, ir īpaši aizraujoši – visas iemīļotās garšas vienā ēdienā.

Kā piemēram RISOTTO REEF’N’BEEF – risotto ar liellopa fileju, karaliskajām garnelēm, burkāniem, cukini, ķiršu tomātiem un lociņiem krēmīgā vēžveidīgo mērcē. Pat šī ēdiena apraksts liek sarosīties garšas kārpiņām, nerunājot par pašu ēdienu.

Vai PIZZA REEF’N’BEEF – Divas mazas picas ar dažādām garšām: viena ar liellopa fileju un pesto mērci, sēnēm, Itāļu cieto sieru, un otra ar Vapiano tomātu mērci, garnelēm, ķiršu tomātiem un rukolu. Pica tiek pasniegta ar ķiploku mērci, kas ir kā ķirsītis uz kūkas – šī mērce ēdienā iederas vienkārši perfekti.

Ja vēlaties ko vieglāku, zupa vienmēr ir laba izvēle. Mūsu īpašo ēdienu piedāvājumā atradīsiet ZUPPA DI LENTICCHIE, garda sarkano lēcu zupa ar sīpoliem, ķiplokiem un burkāniem. Lai padarītu zupu nedaudz pikantu, tajai tiek pievienota arī čili eļļa, koriandrs un čili gabaliņi. Zupa ir piemērota arī vegānisko ēdienu piekritējiem.

Apskatiet visus jaunumus mūsu ēdienkartē.